2024-10-18

Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Łomazy
Numer: StPr/24/1873
OBOWIĄZKI:
sprzątanie i utrzymanie porządku w pomieszczeniach i przestrzeni biurowej, utrzymanie czystości w bezpośrednim otoczeniu budynku, chodnika, terenów zielonych(godz. pracy 7:30-15:30 lub 9:00-17:00)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łomazy


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy w Białej Podlaskiej i okolicach:

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Punkt Biała Podlaska
Dodane: dzisiaj

prowadzenie zajęć edukacyjnych z dziećmi w wieku przedszkolnym, czynności opiekuńcze(godziny pracy 8-16) Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne: wykształcenie wyższe pedagogiczne, kierunek/specjalność wykształcenia:...

CZYTAJ WIĘCEJ

Brukarz

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Punkt Biała Podlaska
Dodane: dzisiaj

układanie kostki, palisad, podłoża betonowego, praca również na terenie powiatu bialskiego(godziny pracy 8-15) Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

CZYTAJ WIĘCEJ

Mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Punkt Biała Podlaska
Dodane: 2024-10-18

naprawa samochodów osobowych, wymiana płynów eksploatacyjnych(godziny pracy 8:00-16:00) Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: sumienność, punktualność

CZYTAJ WIĘCEJ