2024-09-25

Praca: Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/24/1682
OBOWIĄZKI:
noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie, wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniuszalowań i rusztowań, mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips, kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędziręcznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej